Don’t be scared…it’s only Monday

Eila õhtal hakkas mul vasakpoolne ülemine tarkushammas end üles paistetama jälle, ma juba kujutasin ette kuidas ma näljasurma koolen, sest siis ma ei saaks vasakpoolsete hammastega kah süüa (siiamaani ei julge parempoolsetega närida, sest ma ei taha jälle oma plommi krõmpsutama hakata). Vähkresin mingi kaheni öösel, kui mul lõpuks siia smuugeldatud kalendula meelde tuli. Tegin väikse kompressi ja voilaa hommikuks oli paistetus kadunud. Et hommik veel helgem oleks, siis kella 8 aeg tuldi me akna taha teetöösid tegema. Didn’t wanna sleep anyway, mkmm.

Just sain kõne, et mu uued läätsed saabusid ning kolmapäeval lähen proovile. No üldse ei tahaks minna, ok natuke nagu tahaks ka, sest nii tore oleks nägija vahelduseks olla, aga ma ei taha endale mingeid liivaterasid silma 😦

Eila sain emaili mu 801 viisa arstliku läbivaatuse meelespeaga..hmm, where to start..vastuvött kestab kaks tundi, maksab 450$, kleidiga ei tohi minna, päevad ei tohi olla, rase ei tohi olla, ning kohale PEAB minema üksi, isegi ooteruumi ei tohi kedagi kaasa võtta- kõigi turvalisuse huvides !! MISASJA NAD SEAL MINUGA TEHA TAHAVAD ?! 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s