chug-a-lug

Kuna ma pole kordagi veel uues Orange haiglas käinud, otsustasin täna selle seikluse ette vôtta..ikkagi ülelinna ja lähimate asustuste poolt kiidetud koht. Tobe parkimissüsteem tehti eila küll selgeks, aga täna kasu polnud sest miskit, sest ÜHTEGI vaba kohta lihtsalt ei olnud..popp koht ikkagi oma ulmemoodsa uue tehnikaga ja vôimalustega.

Eniveis haigla parkimine on jaotatud esi-ja tagaparklaks, mis omakorda on jagatud mitmeks pisemateks sektsioonideks- a la erakorraline parkimine; patsiendi külastus; perearsti vastuvött; röntgen jne. Kôik on tôkkepuudega eraldatud, et alale sisse saada peab nuppu vajutama ja ütlema, miks ja kelle juurde tulid. Näiteks veel paar kuud tagasi kui valesse parklasse sattusid ei teinud nad tökkepuud lahti, vaid saatsid sind öiget parklat otsima. Ônneks nüüdseks olevat nad leebunud, sest parkimiskohti tavaliselt enivei kuskil pole? Parkisin end löpuks, nagu üle poolte inimeste seda tegema peab, lähedaloleva golfimängijate parklasse.

Haigla ise on nii massive, et seal on välisuste juurde paigutatud tädid ja onud, kes sind öigesse kohta jalutavad. Muidu arvatavasti eksleksid seal terve päeva, vahepeal vötaks väikse kohvi v kaks, teeks peatuse palvetoas millele järgneks soe dušš kindlasti, sis loeks paar ajakirja läbi enne kui massasööri nautlema läheks ja raske päeva lôpetaks rahustavas mullivannis…hmm, hea et seal need teedjuhatavad inimesed olemas ikka on.


Registratuuris vöttis mind ybersöbralik geipoiss vasta, kes teatas et paljalt saatekirjast siiski ei aita, et eelnevalt on vaja aeg kinni panna, ning esimene vaba aeg oleks reedel, kell kolm. Önneks samal ajal sattus arst just sinna, teatades et tal vaba aeg täna 11.30 (kell oli 10.40). Superluks.

Sis topiti kann kahe liitrise veega kätte ja kästi alla kulistada, et sis saab paremad pildid. Ootasin sis kannatlikult tunni, kaks plus (aaa pluss on kahe essiga eesti keeles, khm-khm 😉 ) pool kui mul löpuks tunne oli et ma silmist varsti midagi välja pissima hakkan. Registratuuri tagasi minnes, tuli välja et geipoisu oli mind tegelikult unustanud vastuvötule registreerimast..
Mille järel juhatati mind vabandades veel 10ks minutiks siia inimtühjusesse ootama…
image

…sest äkki muidu siristan terve ootepaviljoni täis..mine sa seda kahtlast välismaist tea 😉

Tänu haigekassale see trall mulle ônneks sentigi maksma ei läinud, ei taha môeldagi mis 500ne laks sealt muidu jälle tulnud oleks .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s