Perth was calling

3 mai lendasib na Perth, kingituseks kaasas uhiuus võimalus talle.
Vastutasuks sain paar positiivsust :
– käisib kaks korda uiskamas (teine kord hõõrusid küll uisud mu juba esimesest korrast katkist villi  paremal jalal ja vajutasid mingisuguse imeliku nurga alt mu vasaku jala kondile, et see veel nüüdki, rohkem kui kuu aega hiljem, tunda annab)

– ühe korra saib randa tunnikeseks kaheks (kauem olla ei saanud, sest kuradi punnfeiss näägutas kõrval ja ilm oli ülejäänd päevadel kapsas)

– saib siiamaani aussi parimat burksi järada (tavaliselt neil siin nimetatakse burgeriks külma saia väikse tomatikastme, liha ja mingi salatikesega)

– sõitsib kassiga

– õhtusöök Calegarydega, mille keskseks teemaks oli .. Eesti elu 🙂 Mõningased näited küsimustest, mida Brooke ja põhiliselt tulevane Justin Bieberi abikaasa Amy (15,  tal on tuba Justini postreid täis, seinad on lillad, sest too on Bieberi lemmikvärv – daaaah.  Omab kõiki ta plaate ja lõhnu. Voodilinad on ka Bieberit täis.  Voodi kohal on suur plakat noolega voodile ja kiri: One less lonely girl. Pulmad on detailideni ärakorraldatud ja hoiustatud suuures mapis) mulle esitasid :

  • kuidas lumi maitseb?
  • kas te sõidate autode või koertega?
  • mis loomad seal elavad?
  • kas sul on kunagi olnud frostbite?
  •  kas teil on hästi kuum teema Eurovisioon?
  •  kas te püüate kala läbi jää (Amyle tuli täpsustuseks mainida, et jääaugud on siiski suuremad kui 10 cm läbimööduga nagu multikates, sest ta ei saanud aru kuidas me jää alt kala muidu jää peale toimetame)?
  • kas -30 kraadiga on võimalik õues nutta, mis juhtub pisaratega?
  • mis muusikat te kuulate?

834ba1ad-9b3a-4248-889c-1134d533d77d 

Mida enne ei osanud märgata, Perthi liiklusmärgid on masiivselt suured võrreldes idakaldal olevatega. Linn ise muidu on aeglane ja pisike, liiklust nagu polekski võrreldes Sydneyga. Hinnad poes olid siiski samad, eitea kus tulevad ütlused et WA on kõige kallim osariik austraalias. Sest mäletan et ootasime meiegi Mergaga pinksalt idakaldale jõudmist, et vähem poes raha läheks. Tühjagi.
Ehh, ja Perthi rongijaam, kus me esimestel kordadel korduvalt ära eksida suutsime, tundus pisike nunnukas kui teomaja.

Kõik ülejäänd oli sõnaotsesmõttes sitt. Passisib kinos, bowlingus või niisama ja lugesib sekundeid, sest punnfeiss tagus närvidele. Ütlen ausalt, mulle pole elusees mitte keegi niimoodi pinda käinud kui too negativist. Mu sisemus tahtis iga kord välja hüpata ja kirvega kunsti jagada kui tüüp oma suu lahti tegi.
Ta autos ei tohtinud midagi süüa, niiet ühel korral lendasid mäki friikad prükkarisse, kuna sõit kestis liiga kaua. Ja pitsat pidi sööma LAUA TAGA ! Ma üks kord julgesin nosisida ferrero rocheri kommi autos, ja siukne tunne oli et tüübil lakkab shokist kohekohe süda töötamast.


Kokkuvõtteks võin öelda, et õppetund sai magus, ära kunagi võta vastu tasuta lennupileteid inimestelt keda sa vähem kui kuu aega tundnud oled 😉
ja Perth ei võtnud seegikord oma kingitust vastu 😦

Advertisements

One thought on “Perth was calling

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s