Fuck it .. why not

Ommik algas uute plaanide tegemistega, et mis nüüd sis edasi… Mergast polnud ei kippukõppu kuulda. Otsustasin siiski vaikselt Sindi poole edasi liikuda. Tee pealt leidsin superodava bensuka (1.28!!) kus paagi julgelt täis võtsin. Edasi tegin tee ääres shokolaadipiimaga milo helbeid hommikusöögiks ja üritasin Mergaga ühendusse saada. Vaikus. Mis sis ikka, otsustasin Wollongogi shopingule minna hoopis, et aega peletada. Kuna oli riigipüha, sis oli tasuta parkimina (mida kahjuks sindis ja selle lähiümbruses tavapäevadel naljalt ei leia) ja sain paar blokki keskustest eemale end pargitud, niiet väga vihmamärjaks ei saanud.
Hiljem sain ühendust Gold Coastiga, teatas et tormi tõttu on kõik lennud tühistatud ja ta ei saa mitte kuidadi tagasi sinti. Esimene võimalus oleks tulla homme hommikul, aga siis ta ei jõuaks oma lennule, mis teda Kuala Lumpuri viiks ja sealt edasi koju.
Vahepeal oli apelsinitüüp Jason otsustanud et ta tuleb ka ikka Wollongongi ja et ma talle kella 1ks rongijaama vasta läheks. Leidsin isegi essa korraga juhatuste abiga jaama üles ja sain oma taksojuhi ka lõpuks kätte 😀

Suundusime ta seberi juurde et netti kasutada ja uurida et kasjakuidas äkki ikka saame Merga Sinti toimetatud kuidagi. Aga ilm ei soodustanud seda kohe mitte kuidagi, sest Sindis sadas ka juba vihma eilsast saati ja hoiatati et össel jõuab torm siiakanti. Nii et me olime suht kindlad et Sindi lennukas pannakse ka kinni.

Käisime seberiga rallimas – ei kurdaaa – ja lõunal, mis lõppesid megaheamide 15 taalaste vahvelitega..mmm

Tagasi seberi juurde minnes, ütles too et võime sinna öömajale jääda, kuigi ta algul selle poolt ei polnud, sest pidi homseks eksamiks õppima. Aga jah, eks meie seltskonnast oli raske loobuda, mõistan !

Mängisime vidjoomänge, tegime viina, seber üritas õppida, aga lõpuks andis alla ja võttis vidjoomängise eesmärgiks. Mingi hetk ta siiski andis unele võidu ja kuna meil oli hakanud kõht häält tegema, sis otsustasime lähedal asuvasse bensukasse kõndida. Jõudsime minut enne sulgemist sinna..sest vahepeal pidime vihmavarjuga tagaajamist mängima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s