Karavan

Reedel kui ärkasin sillerdas päike juba taevas ja mis paremat teha kui kiire suplus ja edasi suundusime 80 kilda kaugusel Morayasse, et Barron oma uuevana karavani ära registreeritud saaks. Mina hüppasin läbi kohalikust puu-juurvilja poest, kus tädi õnnitles mind et ma olen teadaolevalt esimene eestlane tema kaupluses.

Kuna ülllatuslikult neil seal mäkki ei pole, pidin minema poodi seiklema, et endale üks söödavassuuruses jäts leida. Jaht peetud, suundusime edasi Naroomasse, kus käsime juustutehases juustu söömas. Just nimelt söömas, mitte maitsmas, kuna otsustasime et sinna pakutud maitsetikule mahub korraga liiga vähe juustu, võlusime kohviku poole pealt välja plastmasslusikad ja saime ikka korralikult väljapandud juustukausid tühjaks nositud. Kõige parimaks osutas väääga üllatavalt meile mõlemile vegemite ja rosinatege juust. Praegu ka paljast mõttest juba paneb see ila jooksma. Edasi suundusime hipipoodi kus Barron sai enda karavanile kirevad kardinad.

Lõpuks jõudsime omadega alla randa, kus otse ookeanini sõitsime ja kaldal karavani värvima hakkasime.caravan painting Enne kui merilõvisid läksime kaema ülevee kallast, käisime ujumas, tegime söök. Lõvid olid oma peesitamisega nii ametis et ega eriti meist välja ei teinudki. 324d41f6-a6eb-47e3-a75d-0cfdb7e40484Kui vaid nii palju, kui neist üks otsustas kala jahile minna, võtsime meie tema hea kivi enda persete alla, sis kõrvalolev elukas arvas et tema peab tolle kivi oopis enesele saama. Niiet ta tasavaaru hambad lõristades meie poole tatsas. Kuna aga nad on nii aeglased sis ega mingit ohtu seal polnud. Andsime talle tolle kivi ja kõik olid rahul. Sain veel sealolevast Austraalia kivist ka pildu. aussie rockNing suundusime Bermaguisse ranna lõkkeplatsile campima.P1010937

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s